Zhongrui nie tylko koncentruje się na wysokiej jakości maszynach, ale także zapewnia satysfakcjonującą obsługę posprzedażną, jak poniżej:
Szkolenie w zakresie instalacji (3 opcje):

A. Dostarczymy maszynę z filmem szkoleniowym i instrukcją obsługi w języku angielskim do instalacji, obsługi, konserwacji i rozwiązywania problemów, a także przekażemy przewodnik techniczny przez e-mail, faks, telefon / MSN / ICQ i tak dalej, gdy napotkasz jakieś problemy instalacji, użytkowania lub regulacji.
B. Możesz przyjść do fabryki zhongrui na szkolenie. Oferujemy profesjonalnego przewodnika. Bezpośredni i skuteczny trening twarzą w twarz. Tutaj zmontowaliśmy sprzęt, wszelkiego rodzaju narzędzia i zaplecze testowe. Czas treningu: 3 ~ 5 dni.
C. Nasz inżynier wykona usługę szkolenia instruktażowego „od drzwi do drzwi” w Twojej lokalnej witrynie. Potrzebujemy Twojej pomocy w załatwieniu formalności wizowych, opłaconych z góry kosztów podróży i zakwaterowania do nas podczas podróży służbowej i okresu obsługi przed ich wysyłką. Lepiej zorganizować tłumacza dla obu naszych inżynierów na okres szkolenia. Czas treningu: 7 dni.