Czy cena maszyny może być większa?
1. RAYMAX zawsze zapewnia maszynę wysokiej jakości, jak wiemy, rynek zamorski jest ważniejszy i trudniejszy niż rynek krajowy ze względu na koszty komunikacji po sprzedaży, więc zawsze nasza maszyna ma wystarczający standard jakości, aby upewnić się, że maszyna może pracować więcej niż rzeczywisty okres gwarancji. W ten sposób dużo zaoszczędzimy i pomyślimy z wyprzedzeniem dla klientów.

2. Właściwie RAYMAX myśli również o naszym poziomie cenowym, jesteśmy pewni, że zapewniamy jakość=cena i cena=jakość, dopasowaną cenę i akceptowalną dla klientów oraz trwałą dla naszych maszyn. Zapraszamy do negocjacji z nami i uzyskania dobrej satysfakcji.

Czy mogę wysłać próbki do testu? Masz opłatę testową, czy nie?
Tak, jeśli możesz przesłać nam próbki, będzie lepiej. Do testowania musimy dostosować je do Twoich produktów,
więc koszt form będzie na twoim koncie, oczywiście formy należą do ciebie.
Zasady płatności?
T / T, L / C, Western Union, Paypal, Alibaba Bezpieczna płatność ect.
Czy możemy być twoim agentem?
Serdecznie witamy, poszukujemy globalnego agenta. Pomożemy agentowi ulepszyć rynek i dostarczymy wszystkie usługi, takie jak problem techniczny maszyny lub inny problem posprzedażny, tymczasem możesz uzyskać duże zniżki i prowizję.
Jakie korzyści możemy uzyskać, jeśli przedstawimy Ci nowego klienta?
Tak , oczywiście , niektóre prezenty dostaniesz , oraz prowizję od kwoty nowego klienta.
A co z dokumentami po wysyłce?
Po wysyłce wyślemy do Ciebie wszystkie oryginalne dokumenty przez DHL, w tym listę pakowania, fakturę handlową, B / L i inne certyfikaty wymagane przez klientów.
Organizujesz wysyłkę maszyn?
Tak, w przypadku ceny FOB lub CIF zorganizujemy dla Ciebie wysyłkę. W przypadku ceny EXW klienci muszą zorganizować wysyłkę samodzielnie lub przez swoich agentów.
Jak długi jest czas dostawy?
W przypadku standardowej maszyny byłoby to 15 dni roboczych; W przypadku niestandardowych maszyn i niestandardowych maszyn zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów byłby to 30 dni
Czy możesz zorganizować trzydziestoosobowe inspekcje przed wysyłką?
Kontrola przedwysyłkowa: Kontrola przedwysyłkowa Dostawcy jest ostateczna; kontrola przed wysyłką przez stronę trzecią na koszt nabywcy.
Czy testujesz wszystkie swoje towary przed dostawą?
Tak, mamy 72 godziny testowania przed dostawą i wysyłamy testowy film lub zdjęcie do klienta w celach informacyjnych
Jakie są twoje warunki pakowania?
Pakowanie: pakiet godny eksportu odpowiedni do transportu kontenerów.
Drewniana skrzynka, żelazna paleta, plastikowa folia itp.
W przypadku uszkodzenia produktów podczas transportu, jak uzyskać wymianę?
Po pierwsze, powinniśmy zbadać przyczynę powstania szkody. Jednocześnie sami zgłosimy roszczenie o ubezpieczenie lub pomożemy kupującemu.

Po drugie wyślemy zamiennik kupującemu. Osoba odpowiedzialna za powyższe uszkodzenia pokryje koszty wymiany.

Czy inżynier jest dostępny do świadczenia usług za granicą?
Tak, zapewnimy bezpłatną instalację i uruchomienie, a także bezpłatne szkolenie.
W jaki sposób możemy zapewnić Ci wydajne usługi (rozwiązanie do obróbki metalu):

Istnieją trzy kroki w następujący sposób:

1. Zbierz swoje wymagania w oparciu o rzeczywistą sytuację w pracy.

2. Przeanalizuj swoje informacje i przekaż nam swoją opinię.

3. Oferuj opcje w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby. Na przykład reg. standardowe produkty, możemy zaoferować profesjonalne rekomendacje; reg. produkty niestandardowe, oferujemy profesjonalne projektowanie.

Jak mogę wybrać najbardziej odpowiednie maszyny?
Podaj mi swoje specyfikacje, możemy wybrać dla ciebie najlepszy model lub możesz wybrać dokładny model. Możesz również przesłać nam rysunek produktów, wybierzemy dla ciebie najbardziej odpowiednie maszyny.
Jaki jest twój okres gwarancji?
Okres gwarancji jakości na produkt RAYMAX wynosi 24 miesiące od dnia na pokładzie w dniu B/L. W okresie gwarancji dostarczymy części zamienne bez żadnych opłat w przypadku wystąpienia z naszej winy rozbieżności jakościowej. Jeśli awarie są spowodowane nieprawidłowymi operacjami użytkownika, dostarczymy klientom części zamienne po kosztach własnych.
A co z twoją produkcją w Chinach?
RAYMAX znajduje się w Maanshan City, w prowincji Bowang w prowincji Anhui, która jest wiodącym obszarem w Chinach, a także na świecie jako centrum maszyn do obróbki blach metalowych. Pracowaliśmy około 18 lat w tej dziedzinie i łącznie mamy około 300 sztabów. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie z profesjonalnym wsparciem technicznym i zorientowaną obsługą.
A co z jakością Twojej maszyny? Martwimy się o jakość.
RAYMAX to dojrzała marka w CHINACH, fabryka została zbudowana w 2002 roku, dzięki naszym 18-letnim badaniom w zakresie technologii, nasz projekt, w tym struktura i szczegółowe bezpieczeństwo oraz precyzja, znacznie się poprawiły i mogą spełniać wszystkie normy CE i bardziej rygorystyczne standardy. Nasi dystrybutorzy maszyn na całym świecie do około 50 krajów, w których istnieje przemysł blacharski, są genialne maszyny. A gdzie są nasze maszyny, tam jest dobra reputacja i zadowolenie użytkowników końcowych