Anhui Zhongrui Machine Manufacturing Co., Ltd została zbudowana w 2002 roku i zlokalizowana w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Bowang w prowincji Anhui.

Zarejestrowano 0,21 miliarda RMB, zajmuje 120 000 000 metrów kwadratowych z ponad 400 pracownikami i składa się z wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych operatorów maszyn i techników montażowych wspieranych przez kadrę doświadczonych inżynierów i projektantów, dzięki czemu jest jednym z największych producentów blach produkcja maszyn w Chinach.

Zajmujemy się badaniami i rozwojem oraz produkcją urządzeń do obróbki średniego i wysokiego poziomu oraz linii pras do wykrawarek do blach, hydraulicznych nożyc gilotynowych, giętarek do pras krawędziowych i laserowych maszyn do cięcia blach. Zhongrui jest nie tylko kontraktami na poziomie AAA i dotrzymuje obietnic w przedsiębiorstwach, ale także przechodzi certyfikat ISO9001 i certyfikat CE.

Przez lata rozwoju i akumulacji kontynuowaliśmy wzmacnianie badań i rozwoju nowych produktów, wprowadzaliśmy technologię cnc, która pochodzi z Włoch i Niemiec. Prasa krawędziowa CNC, wycinarka laserowa CNC, którą wyprodukowaliśmy, osiągnęły prawdziwe poczucie automatycznego sterowania CNC i znacznie poprawiły wydajność.

Aby ściśle kontrolować jakość i zapewnić satysfakcję klientów, firma osiągnęła produkt ze ścisłą kontrolą od projektu, procesu produkcji, kontroli aż po dostawę całej maszyny, instalację i serwis.

Zhongrui będzie nadal przedsiębiorczy w duchu korporacyjnym „kredytu, współpracy, pragmatyzmu i innowacji oraz szczerze mieć nadzieję na wspólne postępy i wspólne tworzenie blasku z przyjaciółmi ze wszystkich kręgów.

Dlaczego właśnie my

Ponad 20 lat Ponad 20 lat
Anhui Zhongrui Machine Manufacturing Co., Ltd została zbudowana w 2002 roku.
Certyfikat wysokiej jakości maszyny Certyfikat wysokiej jakości maszyny
Umowy na poziomie AAA i dotrzymują obietnicy w przedsiębiorstwach, przeszły certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, normę europejską CE, licencję FDA na produkty eksportowe, obowiązkową certyfikację CE na eksport do Europy, produkty są eksportowane z prawem do siebie.
Zespół techniczny Zespół techniczny
Z ponad 400 pracownikami, w tym średni i starszy personel techniczny stanowił 60%. W jej skład wchodzą wysoko wykwalifikowani i wykwalifikowani operatorzy maszyn oraz monterzy wspierani kadrą doświadczonych inżynierów i konstruktorów, a także zatrudniają ekspertów od wielu lat jako doradca techniczny produkcji.
Zespół badawczo-rozwojowy Zespół badawczo-rozwojowy
Obecnie posiada 20 autoryzowanych patentów, w tym 3 patenty na wynalazki.

Opinie klientów

Wystawa

Wystawa