W RAYMAX naszym nadrzędnym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług i wsparcia, na które zasługują nasi klienci. Nasz oddany personel serwisowy i sieć dealerów cieszą się niezrównanym stosunkiem techników do maszyn, aby zapewnić szybką reakcję.

Firma RAYMAX została założona w 2002 roku jako pierwszy producent maszyn do obróbki blach w Chinach.

Pierwszą produkcją RAYMAX była ręczna maszyna do cięcia blach. Dziś RAYMAX z dumą oferuje szeroką gamę produktów w branży obróbki blach.

RAYMAX z 2000 rocznymi zdolnościami produkcyjnymi maszyn, na powierzchni 120 000 000 metrów kwadratowych, jest największym producentem maszyn do obróbki blach na świecie.

Usługa

RAYMAX pracuje i nieustannie inwestuje w swoich pracowników i produkcję, aby osiągnąć lepszy sukces, lepszą technologię i lepsze środowisko dzięki 450 pracownikom. Firma dąży do skutecznego wprowadzania ulepszeń swoich klientów w przyszłości i dzielenia się wielkimi pomysłami poprzez oferowanie najnowszych technologii w najbardziej konkurencyjnych warunkach i prognozowanie ich przyszłych wymagań.

RAYMAX to światowej klasy marka, która obsługuje światową technologię swoim klientom w 92 krajach i rozwija się wraz z nimi.