Innowacyjna przewaga

W RAYMAX jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji. Tworzymy nowe technologie, usprawniamy procesy produkcyjne i wprowadzamy na rynek niespotykane dotąd produkty. Nasz zespół jest w stanie poprawić ogólną wydajność, pozostając jednocześnie szczupłym i wydajnym. To są powody, dla których jesteśmy liderami w naszej branży.

Chociaż jest dla nas ważne, aby nadal pchać całą branżę do przodu, nasi klienci pozostają naszym priorytetem numer jeden. Aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości oraz oddany personel pomocniczy.

Proces produkcji

Sprawy obsługi klienta

Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze, dlatego personel wsparcia RAYMAX dba o to, abyś był zawsze zadowolony, niezależnie od tego, czy jesteś współpracownikiem, który z nami współpracuje, czy też użytkownikiem końcowym naszych produktów. A dzięki wysokiemu stosunkowi techników do maszyn nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają szybką odpowiedź od naszego zespołu obsługi klienta.

Chociaż szybki czas reakcji jest ważny, to, co naprawdę wyróżnia nasz personel pomocniczy, to ich wiedza i zrozumienie naszych produktów. Gdy skontaktujesz się z nami w sprawie napotkanego problemu, otrzymasz wykształconą odpowiedź od przedstawiciela personelu pomocniczego, który dba o firmę RAYMAX i sposób traktowania jej klientów.

Nasza oferta produktów

RAYMAX koncentruje się na czterech podstawowych klasach produktów: prasach krawędziowych, nożycach hydraulicznych, maszynach do cięcia laserowego i wykrawarkach. Oferowane przez nas produkty w ramach każdej z tych klas są z najwyższej półki w porównaniu z resztą branży. Nasza jakość jest wynikiem mocnych materiałów, przemyślanego projektu i intuicyjnego sterowania, a także dodatkowych opcji i dodatków, które można wykorzystać do dostosowania maszyn do własnych potrzeb.

Certyfikat